• Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch

Співпраця з представниками українського ринку для багатьох іноземців – справа не зовсім просте і зрозуміле. Територіальні особливості вітчизняної економіки, специфіка виробництва різної продукції, налагодження контактів та пошук надійних партнерів, особливості узгодження та підписання договорів можуть викликати деякі труднощі у зарубіжних бізнесменів.

Розібратися у всіх тонкощах співпраці з українськими колегами допоможуть агенти компанії ТОВ «ПАЛТОС», надаючи послуги з представництва інтересів принципала на нашій території. Всі дії узгоджуються в процесі співпраці і оплачуються за рахунок замовника.

Особливості надання агентських послуг компанією «ПАЛТОС»

Правове регулювання надання представницьких послуг агентами виробляється відповідно до положень Господарського кодексу України, а саме главою 35 «Комерційне посередництво у сфері господарювання». Всі умови співпраці з агентами узгоджуються і детально відображаються в договорі про надання послуг, позначаються обов’язки замовника і виконавця, відповідальність сторін, фінансова сторона питання, обумовлюються конкретні терміни виконання завдання.

Замовником агентських послуг (принципалом) може бути як фізична, так і юридична особа, яка має відповідні документи. За виконану роботу агент отримує гонорар, який розраховується в процентному співвідношенні від загальної суми угоди і становить від 2 до 5%.

Особливості надання агентських послуг:

Агенти з питань фінансового сектора – це брокери, експедитори, трейдери, які діють на території України від імені зарубіжних партнерів.

Агенти компанії ТОВ «ПАЛТОС» в інтересах клієнтів також купують, продають, зберігають на обумовлений термін товари, цінності, виплачують дохід за вказівками клієнта. Перелік що надаються компанією агентських послуг досить широкий і передбачає, серед іншого, управління майном замовника на договірних повноваження.

Частим випадком в практиці компанії є покупка іноземним клієнтом товару, який необхідно доставити певному адресату. Але в процесі доставки одержувач може помінятися і потрібно швидко зреагувати, щоб направити товар за новою адресою. Спростити завдання по зміні покупця і переоформлення товару допоможуть агенти ТОВ «ПАЛТОС», які за договором про співробітництво візьмуть рішення всіх проблем на себе.

Агентські послуги від компанії ТОВ «ПАЛТОС» – гарантія відмінної якості в будь-яких ситуаціях.