• Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch

Транспортно-експедиторська компанія «ПАЛТОС» працює на ринку мультимодальних перевезень з 2003 року і з кожним роком зміцнює свої позиції на ринку транспортно-логістичних послуг. Одним з ключових напрямків діяльності ТОВ «ПАЛТОС» є експедирування всіх видів вантажів приходять в Одеський морський торговий порт.

Якщо Ви хочете запланувати поставку свого товару з будь-якої точки світу і доставити Ваш вантаж у повній цілості в заданий пункт призначення, то Вам слід звернутися в компанію ТОВ «ПАЛТОС». За тривалий період діяльності, а це більше 15 років, в сфері мультимодальних перевезень та транспортно-експедиційних послуг наша компанія надійно зарекомендувала себе в роботі з багатьма агентами судноплавних ліній, зарубіжних експедиторських компаній, брокерськими та логістичними підприємствами і складами Європи і Азії, трейдерами ринку зернових , побутових, хімічних, електронних і промислових виробів.

В процесі передачі нам інформації з надання експедиційних послуг, наша компанія ТОВ «ПАЛТОС», покладе на себе всі обов’язки по контролю і цілісності доставки Вашого товару, можливості оперативного контролю за станом пересування, проходження всіх служб порту і інстанцій по доставці вантажу від відправника до одержувача . Компанія поставиться з особливою увагою до кожного клієнта, ми стежимо за вантажем всі 24 години на добу, завжди перебуваємо на зв’язку і можемо допомогти у вирішенні будь-яких непередбачених ситуаціях. Наші клієнти можуть легко сказати, що ми бізнес партнери, ми завжди впевнені в завтрашньому дні, ми робимо спільну справу, ми завжди чесні і надійні.

2003

Заснування компанії

2005

Міжнародні договори з КНР і Індією

2008

20 постійних клієнтів

2011

Розширення географії роботи по Азії

2020

500-а доставка вантажу

Отримати консультацію

Дякуємо! Ваш запит успішно надіслано.

17

РОКІВ ДОСВІДУ

Експерти на ринку транспортних і експедиторських послуг

10

АВТОМОБІЛЕЙ

дозволяють здійснювати доставку завжди вчасно

500

ВЕЛИКИХ ДОСТАВОК

і мультимодальних перевезень

Гарантовані транспортування вантажу

Наявність міцних ділових відносин з судноплавними компаніями, адміністрацією портів і залізниць, авіакомпаній, міжнародними лінійними агентствами і державними службами, що дозволяє гарантувати доставку вантажу в будь-яку країну світу. Клієнт завжди впевнений у тому, що його вантаж буде відправлений і доставлений вчасно.

Політика довгострокових взаємин

Наша компанія прагне кожен раз не просто виконати запит, а виконати умови транспортування на найвищому рівні. Лояльність і довіра клієнта у нас на першому місці. Ми за порядні і чесні, а головне, довгострокові ділові взаємини.

Оптимізація витрат і якість послуг

Оптимальний маршрут доставки, страхування вантажу провідними компаніями, оперативне планування перевезень, контроль просування вантажу. Наявність власного автопарку, дозволить економити на замовленні найманого транспорту. Ми забезпечуємо найважливіше в процесі транспортування - безпека, збереження вантажу, впевненість клієнта в термінах і якості перевезень.