• Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch

Багато клієнтів, плануючи відправку вантажу, партії товару на далекі відстані, особливу увагу приділяють вибору логістичної послідовності і витрат на транспортування. У логістиці дуже важливо врахувати всі чинники доставки, щоб вибрати найбільш оптимальний варіант. Повністю розібратися в тонкощах далеких перевезень буває не під силу багатьом клієнтам, тому варто звернутися для вирішення питань в цій сфері до професіоналів.

Компанія ТОВ «ПАЛТОС» співпрацює з організаціями міжнародного рівня більше 15 років і має репутацію надійного партнера на логістичному ринку. Фахівці допоможуть визначити найбільш підходящий в кожному конкретному випадку спосіб доставки вантажу і підберуть транспорт для перевезення. ТОВ «ПАЛТОС» високо цінує час і піклується про якість обслуговування, щоб допомогти кожному, хто звернеться за допомогою клієнту доставити товари оперативно і без помилок.

Як організовуються мультимодальні перевезення?

Від професіоналізму фахівців, що надають послуги в сфері логістики, багато в чому залежать кінцева вартість продукції, її конкурентоспроможність на ринку. Чим більше помилок допускається при транспортуванні товару, тим вище стає його ціна через зростаючих витрат на перевезення. Для багатьох компаній несвоєчасна доставка товару, сировини або обладнання може означати зупинення провадження або лінії, затримку і навіть зупинку техпроцесу. Такі фактори негативно впливають на репутацію компанії, її фінансовий стан.

Уникнути негативних факторів, пов’язаних з доставкою, можна, замовивши перевезення вантажу ТОВ «ПАЛТОС». Консультацію фахівців можна отримати в режимі онлайн абсолютно безкоштовно, кожного клієнта допоможуть підібрати оптимальний спосіб транспортування вантажу, дадуть відповіді на всі питання.

Доставка необхідного товару, обладнання та інших вантажів з віддалених населених пунктів на склад замовника може викликати деякі складності, якщо не знати тонкощів транспортування. Оптимальним варіантом для доставки вантажів на великі відстані є організація мультимодальних перевезень.

Цей вид доставки передбачає використання кілька різних типів транспортних засобів для вантажу, при цьому на надання послуги мультимодальной перевезення полягає тільки один договір. Виконання доставки вантажу здійснюється однією компанією-виконавцем, яка несе відповідальність перед замовником за його збереження, час перевезення і займається вирішенням всіх супутніх питань. Діяльність у цій сфері регламентується міжнародними конвенціями і правилами «Інкотермс 2010». Є можливість доставки товару за принципом «від дверей до дверей».

Етапи організації мультимодальной перевезення компанією ТОВ «ПАЛТОС»:

  1. Після узгодження умов доставки між замовником і оператором (агентом) укладається договір про співпрацю. В його умовах передбачається, що агент несе відповідальність за весь процес доставки вантажу з використанням різних видів транспорту.
  2. Агент, який має договори з міжнародними експедиторами залізничного, морського, наземного і авіатранспорту, розподіляє виконання завдання між учасниками, погоджує всі умови на кожному етапі доставки.
  3. Після прибуття вантажу на територію України він передає його внутрішньому експедитору, який підбирає найбільш підходящий варіант доставки і перевозить продукцію до складу одержувача в обумовлений термін.

Для замовлення послуг транспортно-експедиторської компанії ТОВ «ПАЛТОС» можна скористатися формою на сайті, зателефонувати або подати заявку на електронну пошту. Професіонали допоможуть у вирішенні питань доставки, складського зберігання і митного оформлення вантажів з будь-якої точки світу.