• Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch

Організація перевезення вантажів контейнерним способом – перспективний сегмент транспортної галузі, який має тенденцію до стрімкого розвитку. Це явище викликане тим, що перевозити вантажі в спеціальних контейнерах – надійно, вигідно і безпечно. Мультимодальна (складова) контейнерна перевезення на базі залізничного, водного транспорту дуже зручна і дозволяє перевозити товари в великому обсязі. Для транспортування використовуються міцні герметичні контейнери, які захищають вантаж від пошкоджень і втрати.

ТОВ «ПАЛТОС» надає послуги з контейнерної транспортуванні вантажів уже протягом 15 років. Компанія володіє власним автопарком для організації контейнерних перевезень, це дозволяє встановлювати конкурентні ціни на послуги транспортування. Співпраця з ТОВ «ПАЛТОС» вигідніше в порівнянні з іншими компаніями завдяки лояльним тарифами. Керують транспортними засобами для доставки досвідчені професійні водії, які контролюють вантаж на всьому шляху проходження.

Переваги контейнерних перевезень

Транспортування вантажів контейнерним способом є переважним видом перевезення товарів з віддалених точок світу. Контейнери, які використовуються під завантаження товару, мають герметичну запірну конструкцію, всередині якої підтримується оптимальний температурний режим для повного збереження перевезеного товару і запобігання ушкоджень.

Для замовлення контейнерної перевезення товару по території України з морського порту Одеси звертайтеся в компанію ТОВ «ПАЛТОС». Співпраця з нею будується на взаємовигідних умовах, кожного замовника гарантується якісний сервіс і ТЕО.

Переваги організації контейнерних перевезень ТОВ «ПАЛТОС»:

Отримуючи запит на організацію транспортування вантажу, фахівці компанії вивчають маршрут проходження вантажу, час, необхідний на доставку в кінцевий пункт, а також ретельно перевіряють стан транспортних засобів, які будуть задіяні в процесі виконання замовлення.

Звернувшись в компанію ТОВ «ПАЛТОС», кожен клієнт може розраховувати на індивідуальний підхід і високоякісне обслуговування. Вантажі перевозяться з урахуванням всіх особливостей транспортування, тому водії компанії гарантовано доставлять їх у повній цілості в обумовлений з клієнтом термін.