• Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch

Дуже часто, наша компанія ТОВ «ПАЛТОС» стикається з труднощами виникають у клієнтів, відправників, одержувачів вантажу з митним оформленням, розрахунками вартості зборів і платежів, оформленням в пунктах пропуску вантажу. Ми готові допомогти, посприяти і спільно вирішити виниклі питання.

Митне оформлення вантажу- є обов’язковою процедурою, при проходженні пункту пропуску в митний кордон України. Для повчання свого вантажу, потрібно чітко розуміти, що будь-яке найменування товару має свій індивідуальний код, а значить і тариф на оплату митних платежів. Для правильних розрахунків, потрібен багаторічний досвід діяльності в даній області, наша компанія має його, більше 15 років ми допомагаємо нашим клієнтам отримати професійну консультацію, пояснити деякі нюанси і тонкощі, пов’язані з зовнішньоекономічними операціями.

Довіряючи компанії ТОВ «ПАЛТОС» свій вантаж для митного оформлення, Ви отримуєте запорука стабільності і точності в розрахунках, економічну вигоду для свого бізнесу!

Для оперативного проходження митних процедур ми надамо Вам і досвідчених митних брокерів з великим досвідом діяльності в регіональних областях України. Вони підготують весь пакет документів, декларацію, нададуть Ваші інтереси в митних органах України.

Наші митно-брокерські послуги включають в себе:

Основні складності складання митної декларації пов’язані з правильним визначенням коду товару відповідно до міжнародної товарною номенклатурою, а так само з розрахунком мінливого курсу валюти. Суми митних зборів і зборів повинні відповідати валютним курсом НБУ на день оформлення декларації та занесена до митної декларації. Так як все декларування відбувається в електронному вигляді, то будь-яка помилка при заповненні декларації призведе до додаткових витрат пов’язані з простоїв транспортного засобу на терміналі і використанням інфраструктури. Дуже важлива швидкість роботи брокера і правильність подачі інформації для оформлення. Компанія ТОВ «ПАЛТОС» – Ваш надійний бізнес партнер і професійний помічник з надання митно-брокерських послуг, при організації міжнародної доставки вантажів!