• Українська
  • Русский
  • English
  • Deutsch

31 січня на форумі S-FRUIT TRANSFORMATION, керівник проекту перевезень швидкопсувних вантажів Артем Мороз розповів про специфіку авіаперевезень фруктів та ягід.

Тема доповіді не була обрана раптово – Paltos є членом WCA Perishables та LLN, а у спеціалістів компанії є сертифікат IATA для перевезення швидкопсувних вантажів. Артем розповідав про маркування та особливості пакування вантажу, спеціальне обладнання, специфіку перевезень та, звісно, ділився особистим досвідом. Участь в форумі корисна як компаніям-експедіторам, так й експортерам продукції. Це можливість познайомитись з потенційними партнерами, розповісти про себе та дізнатись щось нове.

Артем відзначає, що за два дні заходу йому вдалось познайомитись з провідними компаніями ягідної галузі, а також з представниками Українського Бізнес Хабу в ОАЕ, який сприяє популяризації продукції українського виробництва за межами країни.

Для участі в подібних заходах, дуже важливо провести серйозну цільову підготовку: тема доповіді має бути корисна та цікава учасникам, а спікер — добре розуміти тематику. Сьогодні, на ринку мало компаній, що займаються авіаперевезенням швидкопсувних вантажів, тому інформація, представлена Paltos була корисна більшості учасників.

Участь у форумі S-FRUIT TRANSFORMATION стала цінним досвідом для Paltos, а також можливістю поділитись знаннями з колегами та партнерами.

Повернутися назад

Корисна інформація

Типи і розміри контейнерів

Морські великотоннажні (універсальні) контейнери розрізняються за типом і розмірами. Для будь-якого виду вантажу можна підібрати контейнер, найбільш відповідний за своїми →

Читати далі
Paltos взяв участь у форумі s-fruit transformation

31 січня на форумі S-FRUIT TRANSFORMATION, керівник проекту перевезень швидкопсувних вантажів Артем Мороз розповів про специфіку авіаперевезень фруктів та ягід. →

Читати далі
Доставка авіаційних двигунів до Маямі

У 2019 році компанія з обслуговування повітряних суден ТОВ «КОНКОРД АЕРОТЕХНІК» прийняла замовлення на ремонт двох авіаційних двигунів типу JT8D-200 →

Читати далі